РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 27.08.2018

ОЗЕРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Розпорядження

сільського голови

Від 27.08.2018 року                                                                 №

Про затвердження нових та

внесення змін

у затвердженні

паспорти  бюджетних

програм місцевого

бюджету на 2018 рік.

1.  Внести зміни у затверджені паспорти бюджетних  програм місцевого бюджету на 2018 рік:
    1. КПКВК 0112110 (Первинна медична допомога населенню) – збільшити фінансування на 55000 гривень;
    2. КПКВК 0113140 (Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) – збільшити фінансування на 5520 грн.

1. Контроль за виконанням бюджетних програм покласти на головного бухгалтера сільської ради Тимків Г.М.

Сільський голова                                                                           В.М. Урсуляк