Розпорядження сільського голови від 23.04.2019 р.

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

БОРЩІВСЬКИЙ РАЙОН

ОЗЕРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Розпорядження

сільського голови

Від 23.04.2019 року                                                               №

Про внесення змін

до паспортів бюджетних

програм місцевого

бюджету на 2019 рік.

1. Внести зміни у затверджені паспорти бюджетних програм на 2019 рік
    1.  КПКВК 0110150 (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад) – збільшити фінансування на 5000  гривень;
    2.  КПКВК 0111020 (Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами)- зменшити фінансування на 5000 гривень.
  2. Контроль за виконанням бюджетних програм покласти на головного бухгалтера сільської ради Тимків Г.М.

Сільський голова                                            В.М. Урсуляк