Про скликання 29 сесії 7 скликання Озерянської сільської ради

БОРЩІВСЬКИЙ РАЙОН
ОЗЕРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  02 листопада  2018 року                                                                        № 136

Про скликання      29  сесії  7 скликання

Озерянської сільської ради

І. Скликати  чергову 29 сесію сьомого скликання Озерянської сільської ради в приміщенні сільської ради   12 листопада 2018 року о 16 годині.  На засідання сесії винести наступні питання:

1. Звіт про виконання бюджету Озерянської сільської ради за 10 місяців  2018 року
  2. Про внесення змін до бюджету Озерянської сільської ради на 2018 рік. Про передачу трансфертів.
  3. Про скасування рішення сесії №850 від 02.10.2018р. "Про передачу трансфертів".
  4.  Про затвердження тарифів на платні послуги для  Озерянської ОТГ, Озерянським КП "Добробут".
  5. Про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення сільському голові Озерянської сільської ради Урсуляку В.М. при наданні щорічної відпустки.
  6.  Про перегляд орендної плати між Озерянською сільською радою та ПП Войчишин Ю.Г.
  7. Розгляд заяв, що стосується земельних ділянок.
  8.  Різне.

ІІ. На сесію запросити депутатів сільської ради, депутатів районної ради,  старосту

ІІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                  В.М. Урсуляк