Озерянська сільська рада оголошує про проведення конкурсу із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Озерянської сільської ради

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Озерянської сільської ради. Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Озерянська сільська рада, вул. Центральна, 120, с. Озеряни, Борщівського району Тернопільської області, контактний телефон: 3-12-47. Конкурсна документація перелік документів , оригінали або копії яких надаються учасникам конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам. 1.Копія Статуту підприємства. 2. Копія довідки з ЄДРПОУ. 3. Розрахунок тарифів на надання зазначених послуг з розбивкою на категорії споживачів. 4. Довідка з податкової служби про відсутність боргових зобов’язань, яка дійсна на день проведення конкурсу. 5. Документ, який підтверджує державну реєстрацію суб’єкту господарювання. 6. Балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітній період. 7.Довідки відповідних органів державної податкової служби і пенсійного фонду України про відсутність ( наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України. 8. Документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання ( кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної бази та контейнерного парку тощо). 9. Документа , що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік. 10. Технічні паспорти на спеціально обладнані засоби та довідки про проходження ними технічного огляду. 11. Довідки –характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів ( у разі наявності) :- тип, вантажність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезених побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належить спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації. 12. Довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування. 13. Довідки про проходження водіями медичного огляду. 14. Документ , що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів . 15. Наявність контейнерів.

Секретар сільської ради Н.Р. Маціборок.