КАРАНТИН!!!

Шановні жителі Озерянської громади!

В Україні оголошено карантин на три тижні .

Запроваджуються обмежувальні заходи по всій території нашої громади зокрема:

-карантин у навчальних закладах;

-обмеження на проведення масових заходів (не стосується заходів державної необхідності);

З 17 березня максимально обмежується:

-пересування людей між містами та населеними пунктами, по всій території України обмежено рух громадського транспорту; -проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участі громадян.

Працюватимуть:

-аптеки;

-продуктові магазини;

-банки та банкомати;

-АЗС.

Щодо роботи Озерянської сільської ради повідомляємо про те, що органи місцевого самоврядування працюють в закритому режимі до 03.04.2020р. Біля входу до адмінбудинку розміщена скринька для звернень громадян де ви зможете залишати свої листи або ж передати через оператора поштового зв’язку. Всі звернення будуть належним чином розглянуті.

Просимо без потреби не виходити на вулиці, за порушення правил карантину кримінальна та адміністративна відповідальність. Звертаємо увагу батьків карантин це не канікули діти повинні дистанційно навчатися та не ходити по вулицях.

Будьте свідомі, бережіть себе та своїх близьких Всім бажаємо ЗДОРОВ`Я!