18 травня 2017 року в Україні святкували День вишиванки

18 травня 2017 року в Україн святкували  День вишиванки.

Українська вишиванка несе в собі духовне багатство, народну мудрість і зв’язок з предками, який не переривається віками. Її передавали з роду в рід, зберігали як безцінну реліквію. Візерунок на вишиванці залежав від того, кому вона призначалась: батькові чи братові, нареченому чи другові, парубку чи одруженому, – кожному вручалась вишита сорочка з візерунком відповідної символіки.

Вишиванка – символ здоров’я й краси, щасливої долі, пам’яті роду, любові та вірності. Палітра новітніх українських вишиванок яскрава й різноманітна. Національне вбрання, національний костюм сьогодні – це не тільки справжній модний тренд, це - щось більше, ніж одяг. Він символізує причетність до великої історії України, гордість бути українцем.

Долучилися до прекрасного народного свята і працівники  Озерянської сільської ради. Багато з них прийшли на роботу у вишиваних сорочках.